У Кіровоградській області провели фестиваль добрих практик об’єднаних громад. ФОТО

У Кіровоградській області провели фестиваль добрих практик об’єднаних громад. ФОТО

На минулих вихідних у Малiй Висцi провели фестиваль добрих практик громад Кiровоградщини. Про це йдеться на сайті міськради. Об этом сообщает mustang-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

До заходу долучилися представники Бобринецької, Компанiївської, Новоукраїнської, Помiчнянської, Новопразької, Смолiнської та Дмитрiвської об’єднаних територiальних громад, аби представити кращi практики спiвпрацi з програмою "Добре" (децентралiзацiя приносить кращi результати та ефективнiсть).

У ходi роботи по вiдповiдних локацiях вiдпрацювали чимало актуальних питань та обговорили цiкаві теми щодо розвитку громад, а також визначили шляхи їх вирiшення спiльно з програмою "Добре". У перервах мiж заходами, передбаченими програмою фестивалю, його учасники насолоджувалися живою музикою маловискiвських музикантiв та фотографувалися у фотозонах, оформлених в тематичних сiльських, сiльськогосподарських та щироукраїнських традицiях. А пiд час обiду, гостi скуштували юшку та кашу, яку приготували господарi та господинi, що мешкають у селi Краснопiлка, Палiївка, Вишневе, Олександрiвка.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/u-kirovogradskii-oblasti-proveli-festival-dobrih-praktik-ob-ednanih-gromad-foto”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя