Артём Коновалов: "Свого часу Харківська правозахисна група ХПГ вирішила..."

Артём Коновалов в facebook:

Свого часу Харківська правозахисна група ХПГ вирішила робити для місцевих окрему школу з прав людини, бо на навчання для українських правозахисних НУО завжди великий попит і харківські могли поступатися іногороднім. Цього року така школа має двадцятилітній ювілей і знов запрошує. Об этом сообщает snop.in.ua со ссылкой на СМИ.

Серед лекторів і тренерів 22-26 серпня Evgen Zaharov , Всеволод Речицький, Людмила Клочко , серед тем Правозахист і політика, Правозахисні неурядові організації і влада, чи можлива взаємодія, Ві ... дкритість інформації як універсальна вимога, Захист прав людини в суді, Застосування міжнародних механізмів захисту прав людини неурядовими правозахисними організаціями, Захист прав людини в ЄСПЛ і блок проектного менеджменту Проведення правозахисних акцій та кампаній, Основи менеджменту НУО, Фінансування правозахисних організацій, основи фандрейзингу, Як готувати проект, ЛСП-технологія підготовки проектів.

Для участі треба заповнити реєстраційну анкету http//applicant.khpg.org попередньо створивши й валідувавши обліковий запис до 27 липня. Відібраним і запрошеним забезпечують харчування. Навчання відбуватиметься в Харкові. Питання Відповідає Владимир Каплун 21school.hrgmail.com, 700-6771, 380 68 9613562.

Для довідки. Харківська правозахисна група проводить ХХІ школу з прав людини для активістів харківських правозахисних неурядових організацій за підтримки National Endowment for Democracy .Артём Коновалов


ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя